O firmie

Nasza firma działa na rynku już ponad pół wieku. Historia zakładu rozpoczęła się w 1954 roku, kiedy to produkowaliśmy głównie meble. Po trzydziestu latach praktyki zmieniliśmy swoją technologię na produkcję stolarki otworowej – okien i drzwi drewnianych. Od tamtych czasów stale się rozwijamy. Wprowadzamy nowe rozwiązania, nowe modele i kształty. Modernizujemy linię produkcyjną oraz kształcimy kadrę tak aby sprostać wszystkim oczekiwaniom klienta.

Specjalizujemy się w wykonywaniu drzwi i okien na indywidualne zamówienie. Naszą dewizą jest spełnić wszystkie oczekiwania klienta dotyczące wyglądu i funkcjonalności zamawianych u nas produktów. Proponowane przez nas wyroby produkowane są według najnowszych zachodnich technologii, posiadają atesty na swoją jakość. Nasze okna i drzwi zdobią budynki nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Wiemy, że poprawny montaż jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania naszych wyrobów, dlatego zajmujemy się również fachowym montażem. Dysponujemy samochodami przystosowanymi do bezpiecznego przewozu stolarki okiennej i drzwiowej, odpowiadając za poprawne i bezusterkowe dostarczenie naszych produktów.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Previous
Next

przejdź do galerii »


STOLARSTWO DŁUGOSZ
P.H.P. Piotr Długosz
46-045 Kotórz Mały, ul. Polna 2
woj. opolskie
tel./fax: (77) 421 21 68
tel.kom.: 604 187 075
biuro@stolarstwo-dlugosz.pl


Działamy na terenie województwa opolskiego, śląskiego, dolnośląskiego i łódzkiego. Naszym zasięgiem obejmujemy między innymi Opole, Krapkowice, Głuchołazy, Prudnik, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn Koźle, Gogolin, Nysę, Niemodlin, Ozimek oraz wiele innych miast.

wszystkie porady
Wykonanie strony MkDes
Mapa witryny | Polityka prywatności
Wszelkie prawa zastrzeżone © Stolarstwo Długosz
Stolarstwo Długosz - P.H.P. Piotr Długosz
46-045 Kotórz Mały, ul. Polna 2, województwo opolskie
tel./fax: (77) 421 21 68, tel.kom.: 604 187 075
biuro@stolarstwo-dlugosz.pl